BiznesInnovationStartupFuture

Film demonstracyjny Baid Pro

Nie ma prostszego sposobu, żeby poznać funkcjonalności Baid Pro niż krótki i treściwy film. Tak się składa, że właśnie taki stworzyliśmy. Po kilku tygodniach pracy z radością zapraszamy Cię na seans. Po tym szybkim seansie koniecznie umów się z nami na spotkanie — porozmawiamy o tym, jak możemy Ci pomóc. UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Im później wykryjesz błędy tym będą kosztowniejsze

Baid Pro zapewnia błyskawiczny dostęp do 200 parametrów inwestycji już na etapie koncepcyjnym projektu. Dzięki tak dużej liczbie wyliczeń jesteś w stanie wyeliminować każdy błąd, zanim projekt trafi do realizacji. Gdyby to nie był wystarczający powód do skorzystania z Baid Pro, to może warto przyjrzeć się parametrom RIO (return of investment)? Baid Pro oblicza szereg prognoz finansowych, które na pewno pomogą określić strategie komercjalizacji inwestycji.

Wszyscy mają dostęp do niezbędnych informacji

Najgorszym wrogiem pracy zespołowej jest dezinformacja. Dzięki Baid Pro cały zespół może mieć dostęp do wszystkich kluczowych danych w każdej chwili, zarówno podczas planowania, jak i realizacji inwestycji. Zamiast tworzyć i wysyłać niezliczoną ilość dokumentów wystarczy zajrzeć do swojej przeglądarki. Pełny projekt, budynek, każdy lokal z osobna, parking, części wspólne? W Baid Pro nic nie zginie.

Czas to pieniądz

Wiemy, jak ważne są terminy. Przedłużająca się realizacja projektów budowlanych to również wzrost kosztów i natłok nerwów. Chaosu i stresu można jednak uniknąć, trzymając rękę na pulsie. Dzięki Baid Pro jest to znacznie łatwiejsze. Porównując różne wersje projektu oraz jego zgodność z wymaganiami biznesowymi, możesz sprawnie wybrać optymalne rozwiązania. Chętnie pokażemy Ci jakie to proste.

Czy to już wszystko?

Oczywiście, że nie :). Mimo tego, że Baid Pro jest już w pełni sprawny i posiada masę funkcjonalności, to wciąż jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Zamierzamy wciąż rozwijać i udoskonalać Baid Pro. W związku z tym chcemy być gotowi na nowe potrzeby w branży. Umów się z nami na spotkanie i porozmawiajmy o tym, jak możemy pomóc w Twoich projektach — SPOTKAJMY SIĘ