InnovationFutureRoadmap

Integracja Baid Pro i Archicad

Ostatnimi czasy intensywnie pracowaliśmy nad rozwojem platformy Building aid Pro. Po napisaniu kolejnych linijek kodu, nowych stron instrukcji użytkowania oraz niezliczonej liczbie testów, w końcu możemy z radością poinformować o zrealizowaniu kolejnych pozycji z naszego planu rozwoju. Co nowego mamy dla Ciebie w Baid Pro?

Integracja Baid Pro i Archicad

Wspaniałe wieści dla użytkowników Archicada! Od teraz analiza modeli BIM przygotowanych w tym programie będzie znacznie łatwiejsza. To wszystko za sprawą przystosowania platformy Baid Pro do schematu pracy w programie Archicad. Integracja z kolejnym dużym graczem na rynku projektów architektonicznych poszerza zastosowanie naszej platformy. Wystarczy, że dostosujesz projekt przygotowany w Archicadzie do standardu platformy Baid Pro, opisując go zgodnie z naszą specyfikacją. Rozbudowaną instrukcję obsługi wraz z plikami konfiguracyjnym znajdziesz pod tym linkiem.

Intuicyjny import modeli

Najnowsze zmiany wprowadzone na platformie pozwalają na szybsze i bardziej intuicyjne wgrywanie plików. Po wyborze pliku, który chcesz zaimportować ze swojego komputera, możesz śledzić postęp pobierania danych oraz zobaczyć jego podgląd graficzny. Ma to na celu minimalizację ryzyka błędów, przy wybieraniu odpowiedniej wersji projektu do analiz. Dodatkowo najnowsza wersja platformy oferuje pełne wsparcie dla plików .ifczip oraz .ifc. Korzystaj z formatu wymiany danych w pełni dostosowanego do Twojej codziennej pracy i oszczędzaj czas związany z edycją plików.

Automatyczne płatności

Wraz z aktualizacją platformy Baid Pro płatności za dostęp do analiz zostały zautomatyzowane. Dotyczy to wszystkich trzech dostępnych subskrypcji – 10, 100 oraz 1000 analiz per projekt. Inicjacją płatności, jej pełnym przebiegiem oraz cyklicznością możesz teraz zarządzać w ustawieniach z panelu administratora. W nowej wersji platformy udostępniliśmy również podgląd historii płatności, a także licznik analiz dla Twojego konta. Licznik informuje nie tylko o liczbie analiz wykonanych do tej pory, lecz także o liczbie tych, które możesz jeszcze wykonać w ramach aktualnej subskrypcji.

Czy najnowsze aktualizacje w Building aid Pro brzmią interesująco? Koniecznie przetestuj je na www.pro.baid.pl, a później daj nam znać, co o nich myślisz. Jesteśmy przekonani, że ułatwią one korzystanie z naszej platformy zarówno nowym, jak i istniejącym użytkownikom, a nasz zespół już zabiera się za kolejne plany udoskonalenia platformy z naszej roadmapy.