StartupBiznesInnovationRoadmap

Nowe funkcjonalności w Building aid Pro

Tak, jak obiecaliśmy w poprzednim artykule, wracamy z samymi dobrymi wiadomościami! :) (jako niepoprawni optymiści chcemy szerzyć pozytywne podejście do każdego tematu). W ostatnim czasie pracowaliśmy nie nad jedną, a aż trzema nowymi funkcjonalnościami zaplanowanymi w naszej roadmapie! Jeśli jeszcze jej nie widziałeś, kliknij tutaj i koniecznie nadrób zaległości.

Jakie zmiany pojawiły się w Baid Pro?

Tym razem naszym ambitnym planem było zrealizowanie trzech kolejnych, po projekcie demonstracyjnym, kroków w ciągu kilku tygodni. I po raz kolejny… nie przewidzieliśmy liczby dodatkowych pomysłów, na jakie wpadnie nasz kreatywny zespół. Nie mogliśmy przejść obok nich obojętnie — w końcu nie bez powodu powtarzamy, że naszym celem jest ciągłe doskonalenie naszych produktów.

W najnowszej wersji produktu Baid Pro wielu zmianom uległa jedna z ważniejszych udostępnionych przez nas funkcjonalności: weryfikacja zgodności projektu z KPI. Poza zmianami w designie ekranu, których przeoczyć się nie da, dodaliśmy możliwość definiowania wymagań dla różnych elementów inwestycji. Od teraz możliwe jest ustalenie KPI nie tylko dla całego projektu, ale i poszczególnych obiektów. Dzięki tym zmianom śledzenie zgodności z wymaganiami staje się prostsze i baaardzo przyjemne.

image

Nowy ekran KPI na platformie Baid Pro.

Dodatkowo na ekranie KPI pojawiły się nowe wykresy, przedstawiające dane o zbiorczej realizacji wymagań w czasie prac projektowych. Te informacje w bardzo szybki sposób pozwalają określić czy wybrana wersja projektu jest akceptowalna.

Jeśli jesteś spostrzegawczy (a w to nie wątpimy!), to już wiesz, że na powyższym screenie pojawił się też nowy przycisk. Mimo, że przycisk jest świetnie opisany, czujemy się zobowiązani wyjaśnić, do czego służy :) W ramach procesu projektowego architekt najczęściej przygotowuje wiele wersji tego samego modelu. Nie zawsze jednak najnowszy wariant jest tym ekonomicznie optymalnym. Z tego powodu umożliwiamy naszym użytkownikom wgląd do informacji o spełnieniu KPI przez historyczne modele, pozwalając wrócić do momentu, w którym osiągały one najlepsze wyniki.

A co z 3 funkcjonalnościami z Roadmapy?

Zostały zrealizowane! I to jeszcze jak :) Funkcjonalność umożliwiająca wgląd do danych historycznych pojawiła się nie tylko na ekranie KPI - dotyczy także wszystkich parametrów projektowych.

Możliwość oznaczania etapu projektu pozwala na pełne wsparcie inwestycji — od koncepcji, przez projekt branżowy po wykonanie. Dostosowujemy szczegółowość platformy i weryfikację modeli do stopnia zaawansowania prac projektowych. Dzięki temu zapewniamy projektantom maksymalną pomoc w procesie tworzenia dokumentacji. A ostatnia ze zrealizowanych funkcjonalności - porównywarka modeli - jest chyba naszą ulubioną do tej pory! Jesteśmy pewni, że pozwoli Ci ona znaleźć najlepszą wersję Twojego projektu i wyciągać konstruktywne wnioski odnośnie prowadzonych inwestycji.

Nie chcemy od razu zdradzać wszystkich szczegółów. Uwierz nam jednak na słowo — koniecznie musisz sprawdzić nowe funkcjonalności! Sprawdź ich działanie już teraz na przykładzie naszego projektu demonstracyjnego, klikając tutaj.