Home

Planuj Budowę. Buduj Plany. Z Baid.

Po wstępnej analizie swojej sytuacji życiowej podejmujesz decyzję o budowie domu. Towarzyszą Ci teraz czasem skrajnie różne emocje, jednak wśród nich przeważa ekscytacja — w końcu wkrótce będziesz mógł zrealizować swoje marzenia. Znalazłeś działkę, kupiłeś projekt, a może nawet zacząłeś przygotowywać plac budowy — na każdym z tych etapów przychodzi jednak moment, kiedy zadajesz sobie pytanie "co dalej?".

Przeszukujesz internet w poszukiwaniu odpowiedzi, ale artykułów o budowie jest tak dużo, że nie wiesz już, który temat jest istotny. Przypominasz sobie, że przecież jeden z Twoich znajomych niedawno budował dom, może on Ci coś podpowie? Dzwonisz do niego, zaczynasz temat o budowie domu, a w słuchawce słyszysz „gdybym budował dom drugi raz, to dużo rzeczy zrobiłbym inaczej”. Znajomy przekazuje Ci całą listę rzeczy, o których trzeba pamiętać, a Ty już zapomniałeś, z jakim problemem się do niego zgłaszałeś :) Z Baid Cię to nie spotka!

Buduj dom z dobrym przewodnikiem

Budowa domu to niewątpliwie emocjonujący i złożony temat, a większość z nas tego wyzwania podejmuje się tylko raz w życiu. Skąd mamy więc czerpać wiedzę niezbędną do tego, aby budowa przebiegała sprawnie i bez zbędnych kosztów, a powstający budynek był później użyteczny i solidny? Odpowiedź jest prosta — potrzebujemy w tym procesie dobrego przewodnika, który pomoże nam na każdym etapie budowy.

Za przewodnika na budowie możesz przyjąć różne osoby, które posiadają wiedzę i doświadczenie praktyczne w temacie. Dla części budujących będzie to kierownik budowy, dla innych architekt, dla pozostałych dobry znajomy lub nawet ktoś z rodziny, pracujący na budowie. Każda z tych osób z pewnością będzie umiała Ci pomóc, jednak przez ograniczone pokłady czasu nie zawsze będzie dostępna wtedy, kiedy jej potrzebujesz. Wyobraź sobie, że jesteś na zakupach budowlanych i nie pamiętasz, jaki kolor fugi masz dokupić do łazienki. Po kilku wykonanych połączeniach i nerwowym przeszukiwaniu ostatnio odwiedzanych stron internetowych okazuje się, że nie możesz znaleźć o niej żadnej informacji.

Poznaj Building aid!

A gdybyś mógł sprawdzić wszystko w ciągu kilku sekund w swoim własnym telefonie? Miejsce zakupu, numer produktu, a nawet cenę wybranych wcześniej materiałów tak po prostu, od ręki? Tak właśnie działa aplikacja Baid (POBIERZ TUTAJ) — jedyny asystent budowy, który zawsze jest przy Tobie. Stworzony po to, aby przeprowadzić Cię przez proces budowy krok po kroku, bez stresu i z pełnym zasobem niezbędnej wiedzy.

To właśnie nad tym produktem pracowaliśmy przez ostatnie miesiące. I teraz w końcu możemy się pochwalić, że jest dostępny! :) Baid to aplikacja mobilna, skierowana do wszystkich osób, które planują budowę domu lub są w jej trakcie. Umożliwia nie tylko śledzenie postępów na budowie czy zarządzanie kosztami, ale i tworzenie pełnej dokumentacji domu, którą możesz później wykorzystać podczas jego użytkowania.

Jak działa aplikacja?

Dzięki Baid wszystkie informacje o Twojej budowie możesz przechowywać w jednym miejscu, które zawsze masz pod ręką. I to całkowicie za darmo. Naszym głównym celem jest pełne wsparcie w budowie domu, dzięki prowadzeniu użytkownika za rękę w 5 prostych krokach.

1. Poznaj wszystkie etapy budowy domu

Baid rozdziela proces budowy domu na praktyczną listę zadań. Dzięki temu wiesz, co Cię czeka od momentu zdefiniowania oczekiwań dla swojego wymarzonego projektu, aż do urządzenia w nim parapetówki. Budowa domu z listą zadań krok po kroku to prosty przepis na sukces.

image

2. Zdobywaj eksperckie wskazówki na każdym kroku

Z Baid przygotujesz się na każdy rozdział budowy bez natłoku dodatkowych informacji. Ekspercką wiedzę podzieliliśmy na łatwe do przyswojenia fragmenty przypisane do każdego budowlanego i organizacyjnego zadania. Baid prowadzi Cię za rękę, przekazując tylko niezbędną wiedzę.

image

3. Śledź postęp prac budowlanych

Weryfikuj, jak długo trwają prace nad budową i jak dużo czasu upłynie, zanim będziesz mógł świętować jej koniec. Z Baid nie zapomnisz o żadnym ważnym etapie, pominiesz zbędne zadania i oznaczysz ich aktualny status w swoim telefonie. Bądź na bieżąco z postępami i sprawdzaj, co masz do zrobienia.

image

4. Kontroluj budżet i wydatki na budowie

Śledź koszty na budowie i weryfikuj, jaka kwota z założonego budżetu jest jeszcze do wydania. W zarządzaniu budżetem uwzględniamy nie tylko historyczne, ale i planowane wydatki, pozwalając zapisać je ze wszystkimi szczegółami. Dzięki temu wiesz, na czym stoisz.

image

5. Twórz mobilną dokumentację swojego domu

Twórz historię materiałów, rób zdjęcia wykonanych prac i zapisuj inspiracje, kontakty oraz informacje, którymi dzielą się z Tobą podwykonawcy. A wszystko to w formie wygodnych notatek! Dzięki Baid zadbasz nie tylko o budowę, ale i o wygodne użytkowanie domu w przyszłości.

image

Gdzie możesz pobrać Baid?

Zacznij korzystać z aplikacji już dziś i zyskaj pełen spokój na budowie. POBIERZ APLIKACJĘ za pośrednictwem naszej strony internetowej albo bezpośrednio w sklepie Google Play lub App Store. To jak, zaczynamy budowę? :)